SFK Builder

SFK Builder wordpress eklentisini neden kullanmalıyım?

Merhaba bu tanıtım yazısında;

SFK Builder wordpress web tasarım eklentisini neden kullanmalıyım, bana ne avantajlar sağlayacak sorularına cevap vereceğim.

Öncelikle ürünün geliştirme amacı;

SFK Builder wordpress web tasarım eklentisini geliştirme amacım. Profesyonel web yazılımcı olarak 2009 dan bu yana web geliştirmeye kafa yormaktayım. Farkettiğim tasaım konusunda eksik olduğumdu. Web tasarım, benim için web yazılım kadar zevkli bir iş değildi. Tabii ki bu qaçığımı kapatmak zorundanydım. Çünkü ön yüzü olmayan bir site ne kadar mükemmel olsa da hiçbir anlam taşımaz. Bu sebepleri gözeterek bu eklentiyi yazdım. Yapımı 3 sene sürdü. Geliştirilmeye devam etmekteyim. Kodlamanın tamamı bana aittir.

SFK Builder özellikleri;

  • SFK Builder, Bootstrap 5 web tasarım kütüphanesi üzerine inşa edilmiştir. Modern ve gelişmiş bir tasarım seçeneği sunar. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için uyumludur.
  • SFK Builder, hızlıdır. Çünkü gereksiz bütün kodlardan arındırılmıştır. Kullnıcılara hızlı yanıt verdiği için güzel bir kullanıcı deneyimi sunar.
  • SFK Builder otomatikleştirilmiş seo imkanı sunar. Girdiğiniz tüm içeriklerin site içi seo işlemine para ve emek harcamazsınız. Arma motorlarında üst sıralarda olmonın çok önemli olduğunu belirtmek isterim.
  • Tek tıklama ile kurulumu sağlar. Pazaryerindeki ürünleri tek seferde web sitenize kurar.
  • Tasarım taşıma ve yönetme özelliği sunar. Bu genelde web tasarım ajansları için çok uygundur. Örneğin birkaç web tasarım hazırladınız. İstediğiniz kadar siteye yükleyebilirsiniz.
  • Kendi tasarımlarınızı üreterek satışını sağlayabilirsiniz. Pazaryerine kendi tasarımnlarınızı yükleyerek kazanç elde edebilirsiniz.
  • E-Ticaret siteleri kurabilirsiniz. WooCommerce ekelentisini destekler.
  • Sayfa,kategori ve gönderileri tek tek düzenleminizi sağlar. Bu sayede iştediğiniz sayfayı istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

SFK Builder geliştirilebilir bir üründür;

Geliştirlebilir olduğunu özellikle belirtmek isterim. SFK Builder geliştirilebilir derken ne kastediyorum.

Eğer web geliştiricisi iseniz, ön yüz arka yüz farketmez. Sizde kendi özel elemanlarınızı üretebilirsiniz. Bunu size şu şekilde özetleyebilirim.

Bir web sitesi gördünüz orada çok güzel bir tasarıma sahip bir kısım gördünüz. Bu kısmı sisteminizde kullanabilir bir eleman haline getirebilirsiniz. Bununla ilgili bilgilere bu siteden erişebilirsiniz.

Saygılarımla: Şafak Saraçoğlu